Evita Kup 2022 Svilajnac

GK Partizan je sa preko 80 takmičarki u svim programima učestvovao u subotu 16. aprila na 6.-tom EVITA Kupu 2022 u ritmičkoj gimnastici u organizaciji GK Evita iz Svilajnca u konkurenciji 23 kluba iz Srbije.
 
Zahvaljujemo se domaćinima na dobroj organizaciji ovog izuzetno masovnog turnira, prijateljskoj atmosferi i naporima koje ulažu na popularizaciji našeg sporta
 
Na poziv organizatora, odgovorna sudkinja na turniru bila je naša brave sudkinja Darija Mitrović.
 
Velike čestitke našim trenerima i takmičarkama, personalu iz kluba koji su brinuli o našoj brojnoj ekipi kao i svim učesnicima turnira.
 
Rezultati:
Grupne C program
 
Mlađe pionirke 1.🥇mesto,
Pionirke 1.🥇mesto
Kadetkinje ( rekvizit)
2. 🥈mesto ekipa Partizan 1
3. 🥉 mesto Partizan 2
 
Grupne B program
 
Mlađe pionirke
1.🥇 mesto
Pionirke
1.🥇 mesto ekipa Partizan 1
2.🥈 mesto ekipa Partizan 2
Mlađe juniorke
1.🥇 mesto
Juniorke
3.🥉 mesto
 
Individualni C program
 
2015
2.🥈 mesto Mija Ulazovskaja
2014
3.🥉 mesto Olivera Stanisavljević
6. 👏 mesto Ana Momić
2013
4. 👏 mesto Katarina Gavrilović
5. 👏 mesto Klara Spasović
Obruč
1. 🥇mesto Teona Petrović
2011
Obruč
3.🥉 mesto Milena Jovanović
4.👏 mesto Aljina Đokić
Lopta
2. 🥈 mesto Katarina Đorđević
2010
Obruč
4. 👏 mesto Klara Jevtić
Lopta
2. 🥈 mesto Danica Novak
2009
Obruč
4👏 mesto Una Basarić
6👏 mesto Vasilisa Stevčić
2008-2007
Obruč
4. 👏 mesto Lara Galić
10.👏 mesto Iva Marković
Lopta
1. 🥇 mesto Lena Petrović
2. 🥈 mesto Isidora Popov
2006
Lopta
2. 🥈 mesto Jana Radojčić
Posebne čestitke Miji Uzalovskoj i Klari Spasović, za prvi nastup u individualnom programu.
 
Individualni A program
Pionirke
Vijača
1.🥇 mesto Ana Milačić
Juniorke
Traka
1.🥇 mesto Ana Mihajlović
Seniorke
Čunjevi
2.🥈 mesto Marta Milićević
Individualni B program
Pionirke:
2013
Bez rekvizita
1.🥇 mesto Viktorija Derota
4.👏 mesto Zlata Milačić
Obruč
1.🥇 mesto Lara Radonjić
2012
Obruč
1.🥇 mesto Hana Miler
2.🥈 mesto Arina Kozlovskaja
Lopta
1.🥇 mesto Una Stanković
Kadetkinje
2011
Obruč
1.🥇 mesto Nađa Dimitrijević
4. 👏 mesto Iskra Babić
Lopta
1. 🥇 Natalija Stekić
2.🥈 mesto Ana Spasojević
Juniorke
2010- 2009
Obruč
3.🥉 mesto Anastasija Todorović
4 .👏 mesto Anđelija Pavlović
6 .👏 mesto Sofija Zejak
Lopta
5.👏 mesto Nina Milovanović
Čunjevi
3.🥉 mesto Helena Rastović

Prijavite se na Newsletter

  • Gimnastički klub PARTIZAN; Humska 1, Beograd 11000

  • +381 67 727 8492

  • info@gkpartizan.rs