Upis

Upis novih članova

Obrazac za upis novih članova

Škola ritmike - UPIS

Na ovom mestu možete brzo i efikasno upisati Vaše dete u neku od naših školica ritmičke gimnastike. Jednostavno popunite upitnik i dođite na izabranu lokaciju na besplatan probni trening. Takođe vam je na rapolaganju i naš INFO telefon preko kojeg možete dobiti sve informacije i zakazati dolazak na prvi trening. Pročitajte više o Partizanovoj školi ritmike.
Dobrodošli !!!

  • Tel: 067 727 8492
  • Email: info@gkpartizan.rs
  • Humska 1
    11000 Beograd

Fill out my online form.

Raspored treninga i lokacije

  • Novi Beograd

    Piramida, Ul.Jurija Gagarina 149.
    I grupa - ( predškolska deca )
    Utorak od 17-18 časova,
    Četvrtak od 17-18 časova
     
    II grupa - ( I - II razred )
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    III grupa - ( III razred i starije )
    Utorak od 19-20 časova
    Četvrtak od 19-20 časova
     
    IV grupa - ( predškolska deca i I razred )
    Ponedeljak od 18-19 časova,
    Sreda od 18-19 časova
    NAPOMENA: Ova grupa počinje sa radom od srede 14.09.2022.
     
    V grupa - ( Razvojna grupa )
    Ponedeljak od 19-20 časova,
    Sreda od 19-20 časova
     

    Napomena: Treninzi počinju od Utorka 06.09.2022.

     
  • Novi Beograd II

    Ušće – kod Brankovog mosta, SC Poseydon
    I grupa -
    Utorak od 17:30 časova,
    Četvrtak od 17:30 časova
    II grupa -
    Utorak od 18:30 časova,
    Četvrtak od 18:30 časova
    Napomena: Treninzi počinju od Utorka 06.09.2022.
     
  • Novi Beograd III

    Stari Merkator - Sala GK Partizan, Goce Delčeva 38
    I grupa - ( predškolska deca )
    Sreda od 17-18 časova,
    Petak od 17-18 časova
    II grupa - ( školska deca)
    Utorak od 19-20 časova,
    Četvrtak od 19-20 časova
     
    Napomena: Treninzi počinju od Utorka 06.09.2022.
  • Bežanijska Kosa

    Sala fitness kluba JUMP, Nedeljka Gvozdenovica 16b
    I grupa - ( predškolci )
    Utorak od 17:45-18:45 časova,
    Četvrtak od 17:45-18:45 časova
    II grupa - ( I - II razred )
    Utorak od 18:45-19:45 časova,
    Četvrtak od 18:45-19:45 časova
     
    III grupa - ( III - IV razred i starije )
    Utorak od 19:45-20:45 časova
    Četvrtak od 19:45-20:45 časova
     
    Napomena: Treninzi počinju od Utorka 06.09.2022.
     
  • Banovo brdo

    O.Š. Filip Kljajić
     
     
    I grupa
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    II Grupa
    Utorak od 19-20 časova
    Četvrtak od 19-20 časova
     
    Napomena: Treninzi počinju od Utorka 06.09.2022.
     
  • Žarkovo

    SC Žarkovo
    I grupa ( predškolska deca )
    Ponedeljak od 17-18 časova,
    Sreda od 17-18 časova
     
    II grupa ( školska deca )
    Ponedeljak od 18-19 časova,
    Sreda od 18-19 časova
     
    Napomena: Treninzi počinju od Ponedeljka 05.09.2022.
     
  • Zvezdara - SC OLIMP

    SC OLIMP - Vjekoslava Kovača 11
     I grupa - ( predškolska deca )
    Utorak od 17-18 časova
    Četvrtak od 17-18 časova
    II grupa - ( školska deca )
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    Napomena: Treninzi počinju od Utorka 06.09.2022.
     

Prijavite se na Newsletter

  • Gimnastički klub PARTIZAN; Humska 1, Beograd 11000

  • +381 67 727 8492

  • info@gkpartizan.rs