Skip to main content
Upis

Upis novih članova

Obrazac za upis novih članova

Škola ritmike – UPIS

Na ovom mestu možete brzo i efikasno upisati Vaše dete u neku od naših školica ritmičke gimnastike. Jednostavno popunite upitnik i dođite na izabranu lokaciju na besplatan probni trening. Takođe vam je na rapolaganju i naš INFO telefon preko kojeg možete dobiti sve informacije i zakazati dolazak na prvi trening. Pročitajte više o Partizanovoj školi ritmike.
Dobrodošli !!!

  • Tel: 067 727 8492
  • Email: info@gkpartizan.rs
  • Humska 1
    11000 Beograd

Fill out my online form.

Raspored treninga i lokacije

  • Novi Beograd

    Piramida, Ul.Jurija Gagarina 149.
    I grupa – ( predškolska deca ) –
    Utorak od 17-18 časova,
    Četvrtak od 17-18 časova
     
    II grupa – ( I – II razred ) -POPUNJENO
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    III grupa – ( III razred i starije )
    Utorak od 19-20 časova
    Četvrtak od 19-20 časova

    U slučaju da je neka grupa POPUNJENA molimo vas da izaberete drugu lokaciju GK Partizan za trening ili da se prijavite na ovo mesto u kom slučaju ćemo staviti na listu čekanja u slučaju oslobađanja mesta u grupi

     
  • Novi Beograd II

    Ušće – kod Brankovog mosta, SC Poseydon
    I grupa – ( predškolska deca ) – POPUNJENO
    Utorak od 17:30 časova,
    Četvrtak od 17:30 časova
    II grupa ( školska deca ) – POPUNJENO
    Utorak od 18:30 časova,
    Četvrtak od 18:30 časova

    U slučaju da je neka grupa POPUNJENA molimo vas da izaberete drugu lokaciju GK Partizan za trening ili da se prijavite na ovo mesto u kom slučaju ćemo staviti na listu čekanja u slučaju oslobađanja mesta u grupi

  • Novi Beograd III

    Stari Merkator – Sala GK Partizan, Goce Delčeva 38
    – POPUNJENO –
    Utorak od 19-20 časova,
    Četvrtak od 19-20 časova
     
  • Novi Beograd IV

    Tošin Bunar -SC Vizura, Tošin bunar 224A, Novi Beograd
    Sreda od 19-20 časova,
    Petak od 19-20 časova
     
  • Bežanijska Kosa

    Sala fitness kluba JUMP, Nedeljka Gvozdenovica 16b
    I ( predškolska deca  )
    Utorak od 18:30-19:30 časova,
    Četvrtak od 18:30-19:30 časova
    II grupa – ( školska deca )
    Utorak od 19:30-20:30 časova
    Četvrtak od 19:30-20:30 časova
     
  • Banovo brdo

    O.Š. Filip Kljajić
     
     
    I grupa – ( predškolska deca )
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    II Grupa – ( školska deca )
    Utorak od 19-20 časova
    Četvrtak od 19-20 časova
     
  • Žarkovo

    SC Žarkovo
    I grupa ( predškolska deca )
    Ponedeljak od 18-19 časova,
    Sreda od 18-19 časova
     
    II grupa ( školska deca )
    Ponedeljak od 19-20 časova,
    Sreda od 19-20 časova
     
  • Zvezdara – SC OLIMP

    SC OLIMP – Vjekoslava Kovača 11
    I grupa – ( predškolska deca )
    Utorak od 17-18 časova
    Četvrtak od 17-18 časova
    II grupa – ( školska deca )
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    III grupa – ( predškolska deca )
    Utorak od 18-19 časova
    Četvrtak od 18-19 časova
     
    IV grupa – ( 3.razred i stariji )
    Ponedeljak od 20-21 časova
    Sreda od 20-21 časova

    U slučaju da je neka grupa POPUNJENA molimo vas da izaberete drugu lokaciju GK Partizan za trening ili da se prijavite na ovo mesto u kom slučaju ćemo staviti na listu čekanja u slučaju oslobađanja mesta u grupi

     
  • Savski Venac – Stadion Partizan

    Stadion Partizan – Humska 1
    Ponedeljak od 17:30-18:30 časova
    Četvrtak od 17:00-18:00 časova